ეროვნული ლიგა

დილა vs. ლოკომოტივი
მარ 30
21:00
თენგიზ ბურჯანაძის სახელობის სტადიონი
ლოკომოტივი vs. ვიტ ჯორჯია
აპრ 02
20:00
მიხეილ მესხის სათადარიგო მოედანი
ჩიხურა vs. ლოკომოტივი
აპრ 06
20:00
საჩხერის ცენტრალური სტადიონი (ივანწმინდა)
ლოკომოტივი vs. სიონი
აპრ 12
21:00
მიხეილ მესხის სათადარიგო მოედანი
დინამო ბთ vs. ლოკომოტივი
აპრ 20
22:00
ანგისას ბაზა (ბათუმი)
საბურთალო vs. ლოკომოტივი
მაი 04
22:00
მიხეილ მესხის სახელობის სტადიონი
ლოკომოტივი vs. ტორპედო
მაი 12
20:00
მიხეილ მესხის სათადარიგო მოედანი
დინამო თბ vs. ლოკომოტივი
მაი 15
19:00
ბორის პაიჭაძის სახელობის დინამო არენა
ლოკომოტივი vs. დილა
მაი 19
22:00
მიხეილ მესხის სათადარიგო მოედანი
ლოკომოტივი vs. ჩიხურა
მაი 28
19:00
მიხეილ მესხის სათადარიგო მოედანი
სიონი vs. ლოკომოტივი
ივნ 01
19:00
თამაზ სტეფანიას სახელობის სტადიონი
ლოკომოტივი vs. დინამო ბთ
ივნ 14
21:00
მიხეილ მესხის სათადარიგო მოედანი
ლოკომოტივი vs. რუსთავი
ივნ 22
19:00
მიხეილ მესხის სათადარიგო მოედანი
ლოკომოტივი vs. საბურთალო
ივნ 26
19:00
მიხეილ მესხის სათადარიგო მოედანი
ტორპედო vs. ლოკომოტივი
ივლ 03
19:00
რამაზ შენგელიას სახელობის სტადიონი
ლოკომოტივი vs. დინამო თბ
აგვ 03
19:00
მიხეილ მესხის სათადარიგო მოედანი
დილა vs. ლოკომოტივი
აგვ 10
19:00
თენგიზ ბურჯანაძის სახელობის სტადიონი
ლოკომოტივი vs. ვიტ ჯორჯია
აგვ 17
19:00
მიხეილ მესხის სათადარიგო მოედანი
ჩიხურა vs. ლოკომოტივი
აგვ 24
19:00
საჩხერის ცენტრალური სტადიონი (ივანწმინდა)
ლოკომოტივი vs. სიონი
აგვ 31
19:00
მიხეილ მესხის სათადარიგო მოედანი
დინამო ბთ vs. ლოკომოტივი
სექ 14
18:00
ანგისას ბაზა (ბათუმი)
საბურთალო vs. ლოკომოტივი
სექ 28
18:00
მიხეილ მესხის სახელობის სტადიონი
ლოკომოტივი vs. ტორპედო
ოქტ 05
17:00
მიხეილ მესხის სათადარიგო მოედანი
დინამო თბ vs. ლოკომოტივი
ოქტ 19
17:00
ბორის პაიჭაძის სახელობის დინამო არენა
ლოკომოტივი vs. დილა
ოქტ 26
17:00
მიხეილ მესხის სათადარიგო მოედანი
ლოკომოტივი vs. ჩიხურა
ნოე 09
17:00
მიხეილ მესხის სათადარიგო მოედანი
სიონი vs. ლოკომოტივი
ნოე 23
17:00
თამაზ სტეფანიას სახელობის სტადიონი
ლოკომოტივი vs. დინამო ბთ
ნოე 30
17:00
მიხეილ მესხის სათადარიგო მოედანი
ლოკომოტივი vs. დინამო თბ
კვი 17 მარ 19:00
0-4
(0-1)
ტორპედო vs. ლოკომოტივი
შაბ 09 მარ 16:00
0-2
(0-0)
ლოკომოტივი vs. საბურთალო
სამ 05 მარ 19:00
1-3
(1-1)
ლოკომოტივი vs. რუსთავი
შაბ 02 მარ 18:00
4-1
(2-1)

გათამაშების ცხრილი

Pos Club P W D L G PTS
1 საბურთალო 4 4 0 0 9:2 12
2 სიონი 4 2 1 1 5:4 7
3 დინამო თბ 4 2 0 2 7:3 6
4 ლოკომოტივი 4 2 0 2 7:8 6
5 დინამო ბთ 4 2 0 2 2:3 6
6 ტორპედო 4 2 0 2 5:7 6
7 ვიტ ჯორჯია 4 1 2 1 2:2 5
8 ჩიხურა 4 0 3 1 3:5 3
9 დილა 4 0 2 2 1:3 2
10 რუსთავი 4 0 2 2 3:7 2