PRO1

Locomotive vs. Rustavi
Mar 02
20:00
Mikheil Meskhi reserve ground
Locomotive vs. Saburtalo
Mar 05
20:00
Mikheil Meskhi reserve ground
Torpedo vs. Locomotive
Mar 09
22:00
რამაზ შენგელიას სახელობის სტადიონი
Locomotive vs. Dinamo Tbilisi
Mar 16
20:00
Mikheil Meskhi reserve ground
Dila vs. Locomotive
Mar 30
21:00
თენგიზ ბურჯანაძის სახელობის სტადიონი
Locomotive vs. FC Wit Georgia
Apr 02
20:00
Mikheil Meskhi reserve ground
Chikhura vs. Locomotive
Apr 06
20:00
საჩხერის ცენტრალური სტადიონი (ივანწმინდა)
Locomotive vs. Sioni
Apr 12
21:00
Mikheil Meskhi reserve ground
Dinamo Batumi vs. Locomotive
Apr 20
22:00
Angisa Base (Batumi)
Saburtalo vs. Locomotive
May 04
22:00
Mikheil Meskhi Stadium
Locomotive vs. Torpedo
May 12
20:00
Mikheil Meskhi reserve ground
Dinamo Tbilisi vs. Locomotive
May 15
19:00
ბორის პაიჭაძის სახელობის დინამო არენა
Locomotive vs. Dila
May 19
22:00
Mikheil Meskhi reserve ground
FC Wit Georgia vs. Locomotive
May 25
21:00
Locomotive vs. Chikhura
May 28
19:00
Mikheil Meskhi reserve ground
Sioni vs. Locomotive
Jun 01
19:00
Tamaz Stepania Stadium
Locomotive vs. Dinamo Batumi
Jun 14
21:00
Mikheil Meskhi reserve ground
Locomotive vs. Rustavi
Jun 22
19:00
Mikheil Meskhi reserve ground
Locomotive vs. Saburtalo
Jun 26
19:00
Mikheil Meskhi reserve ground
Torpedo vs. Locomotive
Jul 03
19:00
რამაზ შენგელიას სახელობის სტადიონი
Locomotive vs. Dinamo Tbilisi
Aug 03
19:00
Mikheil Meskhi reserve ground
Dila vs. Locomotive
Aug 10
19:00
თენგიზ ბურჯანაძის სახელობის სტადიონი
Locomotive vs. FC Wit Georgia
Aug 17
19:00
Mikheil Meskhi reserve ground
Chikhura vs. Locomotive
Aug 24
19:00
საჩხერის ცენტრალური სტადიონი (ივანწმინდა)
Locomotive vs. Sioni
Aug 31
19:00
Mikheil Meskhi reserve ground
Dinamo Batumi vs. Locomotive
Sep 14
18:00
Angisa Base (Batumi)
Saburtalo vs. Locomotive
Sep 28
18:00
Mikheil Meskhi Stadium
Locomotive vs. Torpedo
Oct 05
17:00
Mikheil Meskhi reserve ground
Dinamo Tbilisi vs. Locomotive
Oct 19
17:00
ბორის პაიჭაძის სახელობის დინამო არენა
Locomotive vs. Dila
Oct 26
17:00
Mikheil Meskhi reserve ground
FC Wit Georgia vs. Locomotive
Nov 02
17:00
Locomotive vs. Chikhura
Nov 09
17:00
Mikheil Meskhi reserve ground
Sioni vs. Locomotive
Nov 23
17:00
Tamaz Stepania Stadium
Locomotive vs. Dinamo Batumi
Nov 30
17:00
Mikheil Meskhi reserve ground

League table

Pos Club P W D L G PTS
1 Chikhura 0 0 0 0 0:0 0
2 Sioni 0 0 0 0 0:0 0
3 Rustavi 0 0 0 0 0:0 0
4 FC Wit Georgia 0 0 0 0 0:0 0
5 Saburtalo 0 0 0 0 0:0 0
6 Dinamo Batumi 0 0 0 0 0:0 0
7 Dila 0 0 0 0 0:0 0
8 Dinamo Tbilisi 0 0 0 0 0:0 0
9 Torpedo 0 0 0 0 0:0 0
10 Locomotive 0 0 0 0 0:0 0