PRO1

Locomotive vs. Samtredia
Mar 04
13:30
Mikheil Meskhi reserve ground
Locomotive vs. Dinamo Tbilisi
Mar 10
15:00
Mikheil Meskhi reserve ground
Torpedo vs. Locomotive
Mar 17
18:30
რამაზ შენგელიას სახელობის სტადიონი
Locomotive vs. Chikhura
Mar 31
15:00
Mikheil Meskhi reserve ground
Saburtalo vs. Locomotive
Apr 05
15:00
Locomotive vs. Sioni
Apr 15
15:00
Mikheil Meskhi reserve ground
Kolkheti 1913 vs. Locomotive
Apr 22
15:00
Locomotive vs. Dila
Apr 29
15:00
Mikheil Meskhi reserve ground
Samtredia vs. Locomotive
May 06
16:00
Dinamo Tbilisi vs. Locomotive
May 13
15:00
ბორის პაიჭაძის სახელობის დინამო არენა
Locomotive vs. Torpedo
May 20
16:00
Mikheil Meskhi reserve ground
Locomotive vs. Saburtalo
Jun 10
17:00
Mikheil Meskhi reserve ground
Locomotive vs. Kolkheti 1913
Jun 24
17:00
Mikheil Meskhi reserve ground
Dila vs. Locomotive
Jul 01
18:00
თენგიზ ბურჯანაძის სახელობის სტადიონი
  • goal Mishiko Sardalishvili 48 '
Chikhura vs. Locomotive
Sun 26th Nov 14:00
1-0
(0-0)
  • goal Vato Arveladze 25 '
  • goal Luka Kikabidze 54 '
Locomotive vs. Samtredia
Wed 22nd Nov 14:00
2-5
(1-2)
  • goal Lasha Kasradze 30 '
  • goal Giuli Manjgaladze 37 '
  • goal David Razhamashvili 68 '
  • goal David Razhamashvili 72 '
  • goal Giuli Manjgaladze 88 '
  • goal Giorgi Pantsulaia 25 '
  • goal Giorgi Pantsulaia 53 '
Dila vs. Locomotive
Sat 18th Nov 18:00
2-1
(1-0)
  • goal Nodar Kavtaradze 59 '
  • goal Giorgi Rekhviashvili 26 '
  • goal Gega Diasamidze 72 '
Locomotive vs. Shukura Kobuleti
Sat 4th Nov 15:00
2-2
(1-1)
  • goal Marcelinho 19 '
  • goal Jefinho 57 '
  • goal Nodar Kavtaradze 63 '
  • yellow card David Ubilava 86 '
Locomotive vs. Kolkheti 1913
Sun 29th Oct 13:00
1-0
(0-0)
  • goal Tornike Kapanadze 47 '
  • goal Shota Babunashvili 73 '
  • goal Tornike Kapanadze 85 '
  • goal Giorgi Kukhianidze 90+4 '
Torpedo vs. Locomotive
Mon 23rd Oct 18:00
4-2
(0-1)
  • goal Irakli Sikharulidze 10 '
  • goal Giorgi Gorozia 56 '
  • goal Irakli Sikharulidze 28 '
Locomotive vs. Saburtalo
Thu 19th Oct 13:30
1-1
(1-1)
  • goal Lasha Shindagoridze 41 '
  • goal Beka Mikeltadze 45 '
  • goal Lasha Totadze 5 '
  • goal Lasha Kochladze 90 '
Dinamo Tbilisi vs. Locomotive
Sun 15th Oct 20:00
3-1
(2-1)
  • goal Giorgi Rekhviashvili 44 '
  • goal Irakli Sikharulidze 1 '
  • goal Mamuka Kobakhidze 10 '
  • goal Gega Disamidze 37 '
Locomotive vs. Dinamo Batumi
Sat 30th Sep 16:00
3-0
(3-0)
  • goal Irakli Sikharulidze 11 '
  • goal Irakli Sikharulidze 22 '
  • goal Gega Diasamidze 55 '
Locomotive vs. Chikhura
Wed 20th Sep 16:30
3-0
(2-0)
  • goal Ante Gii 49 '
  • goal Ante Gii 90+3 '
Samtredia vs. Locomotive
Sat 16th Sep 16:00
2-1
(2-1)
  • goal Irakli Sikharulidze 68 '
  • goal Giorgi Gorozia 23 '
  • goal Gega Diasamidze 45 '
  • goal Vato Arveladze 6 '
  • goal Luka Kikabidze 69 '
Locomotive vs. Dila
Sat 9th Sep 17:00
4-2
(3-0)
  • goal Mamuka Kobakhidze (O.G) 54 '
  • goal Revaz Tevdoradze (O.G) 85 '
  • goal David Chagelishvili 66 '
Shukura Kobuleti vs. Locomotive
Fri 25th Aug 20:00
1-3
(0-1)
  • goal Vato Arveladze 26 '
  • goal Mamia Gavashelishvili 62 '
  • goal Irakli Sikharulidze 83 '
  • goal Aleksandr Derebchinsk 39 '
Kolkheti 1913 vs. Locomotive
Sun 20th Aug 17:30
1-2
(1-1)
  • goal Irakli Sikharulidze 20 '
  • goal Mamia Gavashelishvili 50 '
  • goal Irakli Sikharulidze 27 '
  • goal Irakli Sikharulidze 74 '
Locomotive vs. Torpedo
Fri 11th Aug 18:00
2-0
(1-0)
  • goal David Volkov 16 '
  • goal Giorgi Kharaishvili 20 '
  • goal David Volkov 29 '
  • goal Lasha Shindagoridze 39 '
  • goal Lasha Shindagoridze 54 '
  • goal David Volkov 9 '
Saburtalo vs. Locomotive
Sun 6th Aug 20:30
6-0
(5-0)
  • goal Vato Arveladze 17 '
  • goal Vato Arveladze 56 '
  • goal Giorgi Khidesheli 82 '
Locomotive vs. Dinamo Tbilisi
Sat 29th Jul 18:00
3-1
(1-1)
  • goal Beka Mikeltadze 25 '
  • goal გრიგალაშვილი 13 '
Dinamo Batumi vs. Locomotive
Sun 23rd Jul 19:00
1-0
(1-0)
Chikhura vs. Locomotive
Thu 22nd Jun 14:00
0-3
(0-2)
  • goal Irakli Sikharulidze 18 '
  • goal Irakli Sikharulidze 43 '
  • goal Giorgi Rekhviashvili 50 '
Locomotive vs. Samtredia
Fri 16th Jun 17:30
0-1
(0-1)
  • goal გურამ სამუშია 5 '
Dila vs. Locomotive
Fri 2nd Jun 19:30
0-2
(0-2)
  • goal Irakli Sikharulidze 23 '
  • goal Irakli Sikharulidze 43 '
Locomotive vs. Shukura Kobuleti
Sat 27th May 13:00
0-3
(0-3)
  • goal გიორგი კალანდაძე 13 '
  • goal ალექსანდრე გურული 16 '
  • goal ლევან კუტალია 45 '
  • goal ნოდარ ქავთარაძე 49 '
Locomotive vs. Kolkheti 1913
Wed 24th May 18:00
1-2
(0-0)
  • goal შოთა კერძევაძე 54 '
  • goal მიკოლა კოვტალიუკი 59 '
  • goal ლაშა კუჭუხიძე 69 '
  • goal ბექა ტუღუში 85 '
Torpedo vs. Locomotive
Sat 20th May 21:00
2-0
(0-0)
  • goal რატი არდაზიშვილი 30 '
Locomotive vs. Saburtalo
Sun 14th May 13:30
1-2
(1-0)
  • goal ვაგნერ გონსალვესი 61 '
  • goal ირაკლი ბიძინაშვილი 72 '
  • goal გიორგი პაპუნაშვილი 28 '
  • goal ოთარ კიტეიშვილი 36 '
Dinamo Tbilisi vs. Locomotive
Wed 10th May 19:00
3-0
(2-0)
  • goal გულვერდ თომაშვილი 64 '
  • goal ვაკო თევდორაძე 14 '
Dinamo Batumi vs. Locomotive
Fri 5th May 19:00
1-2
(1-0)
  • goal ირაკლი სიხარულიძე 56 '
  • goal ვატო არველაძე 88 '
  • goal ირაკლი სიხარულიძე 14 '
  • goal დავით უბილავა 71 '
  • goal მამია გავაშელიშვილი 75 '
  • goal მამია გავაშელიშვილი 78 '
  • goal ირაკლი სიხარულიძე 85 '
Locomotive vs. Chikhura
Sat 29th Apr 16:00
5-0
(1-0)
Samtredia vs. Locomotive
Fri 21st Apr 15:00
0-0
(0-0)
  • goal მამია გავაშელიშვილი 15 '
  • goal ირაკლი სიხარულიძე 16 '
  • goal ირაკლი სიხარულიძე 42 '
Locomotive vs. Dila
Thu 13th Apr 16:00
3-3
(3-1)
  • goal ლეანდრო რიბეირო 4 '
  • goal ლეანდრო რიბეირო 66 '
  • goal ფლავიო ნუბიო 90+4 '
Shukura Kobuleti vs. Locomotive
Sun 9th Apr 14:00
0-5
(0-2)
  • goal ირაკლი სიხარულიძე 12 '
  • goal მამია გავაშელიშვილი 30 '
  • goal ნოდარ ქავთარაძე 55 '
  • goal ირაკლი სიხარულიძე 83 '
  • goal მამია გავაშელიშვილი 87 '
Kolkheti 1913 vs. Locomotive
Tue 4th Apr 16:00
0-5
(0-1)
  • goal მამია გავაშელიშვილი 16 '
  • goal მამია გავაშელიშვილი 60 '
  • goal ირაკლი სიხარულიძე 64 '
  • goal ირაკლი სიხარულიძე 81 '
  • goal მამია გავაშელიშვილი 88 '
  • goal გიორგი კიკნაძე 24 '
Locomotive vs. Torpedo
Sat 1st Apr 14:45
1-1
(1-1)
  • goal ნიკოლოზ საბანაძე 25 '
  • goal გიორგი ხარაიშვილი 40 '
  • goal გიორგი კოხრეიძე 73 '
Saburtalo vs. Locomotive
Sat 18th Mar 19:00
2-1
(1-1)
  • goal მამია გავაშელიშვილი 23 '
  • goal ნოდარ ქავთარაძე 57 '
Locomotive vs. Dinamo Tbilisi
Sat 11th Mar 14:00
1-0
(0-0)
  • goal ირაკლი სიხარულიძე 31 '
  • goal ირაკლი სიხარულიძე 42 '
Locomotive vs. Dinamo Batumi
Sun 5th Mar 15:00
2-1
(2-1)
  • goal თეიმურაზ შონია 10 '

League table

Pos Club P W D L G PTS
1 Torpedo 36 23 7 6 59:27 76
2 Dinamo Tbilisi 36 23 6 7 78:29 75
3 Samtredia 36 20 8 8 62:39 68
4 Saburtalo 36 18 6 12 61:42 60
5 Chikhura 36 17 4 15 47:54 55
6 Locomotive 36 16 5 15 63:53 53
7 Dila 36 11 8 17 41:51 41
8 Dinamo Batumi 36 10 3 23 29:60 33
9 Kolkheti 1913 36 6 8 22 31:73 26
10 Shukura Kobuleti 36 4 9 23 35:78 21
11 Rustavi 0 0 0 0 0:0 0
12 Sioni 0 0 0 0 0:0 0