PRO1

სიონი vs. ლოკომოტივი
Sep 29
17:00
მერანი მარტვილი vs. ლოკომოტივი
Oct 20
15:00
ლოკომოტივი vs. სპაერი
Oct 27
15:00
კოლხეთი ხობი vs. ლოკომოტივი
Nov 03
15:00
გარეჯი vs. ლოკომოტივი
Nov 10
15:00
ლოკომოტივი vs. ვიტ-ჯორჯია
Nov 24
15:00
Kolkheti 1913 vs. ლოკომოტივი
Dec 01
15:00
ლოკომოტივი vs. მერანი თბილისი
Dec 08
00:00
Kolkheti 1913 vs. ლოკომოტივი
Mon 27th Nov 00:00
2-0
(1-0)
ლოკომოტივი vs. ვიტ-ჯორჯია
Thu 23rd Nov 18:00
3-1
(0-1)
გარეჯი vs. ლოკომოტივი
Thu 9th Nov 00:00
2-1
(1-0)
კოლხეთი ხობი vs. ლოკომოტივი
Fri 3rd Nov 00:00
1-2
(1-0)
ლოკომოტივი vs. სპაერი
Fri 27th Oct 19:00
1-1
(0-1)
მერანი მარტვილი vs. ლოკომოტივი
Fri 20th Oct 00:00
2-2
(1-2)
ლოკომოტივი vs. დინამო 2
Fri 6th Oct 15:00
3-1
(2-0)
სიონი vs. ლოკომოტივი
Mon 2nd Oct 00:00
0-1
(0-0)
ლოკომოტივი vs. გარეჯი
Thu 28th Sep 00:00
1-3
(0-2)
მერანი თბილისი vs. ლოკომოტივი
Fri 22nd Sep 17:00
0-2
(0-2)
ლოკომოტივი vs. Kolkheti 1913
Fri 15th Sep 18:00
1-1
(0-0)
ვიტ-ჯორჯია vs. ლოკომოტივი
Sat 2nd Sep 18:00
1-0
(1-0)
ლოკომოტივი vs. კოლხეთი ხობი
Wed 23rd Aug 17:30
2-1
(0-1)
სპაერი vs. ლოკომოტივი
Fri 18th Aug 18:00
2-0
(1-0)
ლოკომოტივი vs. მერანი მარტვილი
Sun 13th Aug 18:00
5-0
(3-0)
დინამო 2 vs. ლოკომოტივი
Tue 8th Aug 18:00
1-1
(0-0)
ლოკომოტივი vs. სიონი
Thu 3rd Aug 18:00
1-2
(1-0)
ლოკომოტივი vs. მერანი თბილისი
Fri 9th Jun 00:00
5-2
(2-1)
Kolkheti 1913 vs. ლოკომოტივი
Sun 4th Jun 00:00
2-1
(1-0)
ლოკომოტივი vs. ვიტ-ჯორჯია
Wed 31st May 00:00
3-0
(2-0)
გარეჯი vs. ლოკომოტივი
Tue 23rd May 00:00
3-2
(0-0)
კოლხეთი ხობი vs. ლოკომოტივი
Fri 19th May 00:00
2-1
(0-0)
ლოკომოტივი vs. სპაერი
Mon 15th May 16:00
1-3
(0-0)
მერანი მარტვილი vs. ლოკომოტივი
Wed 10th May 16:00
1-0
(0-0)
ლოკომოტივი vs. დინამო 2
Fri 5th May 00:00
0-2
(0-0)
სიონი vs. ლოკომოტივი
Mon 1st May 00:00
3-1
(0-0)
მერანი თბილისი vs. ლოკომოტივი
Tue 25th Apr 16:00
3-2
(2-1)
ლოკომოტივი vs. Kolkheti 1913
Fri 21st Apr 16:00
0-1
(0-0)
ვიტ-ჯორჯია vs. ლოკომოტივი
Wed 12th Apr 00:00
4-1
(0-0)
ლოკომოტივი vs. გარეჯი
Thu 6th Apr 00:00
3-0
(0-0)
ლოკომოტივი vs. კოლხეთი ხობი
Fri 31st Mar 00:00
0-2
(0-0)
სპაერი vs. ლოკომოტივი
Sat 18th Mar 00:00
4-1
(0-0)
ლოკომოტივი vs. მერანი მარტვილი
Sat 11th Mar 00:00
1-0
(0-0)
დინამო 2 vs. ლოკომოტივი
Sun 5th Mar 00:00
3-1
(0-0)
ლოკომოტივი vs. სიონი
Tue 28th Feb 00:00
1-2
(0-0)

League table

Pos Club P W D L G PTS
1 Kolkheti 1913 35 23 7 5 69:28 76
2 გარეჯი 35 23 6 6 87:37 75
3 სპაერი 35 19 6 10 66:47 63
4 სიონი 34 17 5 12 65:43 56
5 დინამო 2 35 16 3 16 70:56 51
6 ვიტ-ჯორჯია 35 13 8 14 51:56 47
7 კოლხეთი ხობი 35 12 9 14 43:51 45
8 ლოკომოტივი 35 11 4 20 50:58 37
9 მერანი მარტვილი 36 7 7 22 34:83 28
10 მერანი თბილისი 35 1 11 23 29:105 14