PRO1

Locomotive vs. Dinamo Batumi
May 22
15:00
სამგურალი vs. Locomotive
Jun 09
15:00
Dinamo Tbilisi vs. Locomotive
Jun 17
15:00
ბორის პაიჭაძის სახელობის დინამო არენა
Saburtalo vs. Locomotive
Jun 22
15:00
Mikheil Meskhi Stadium
Dila vs. Locomotive
Jul 01
15:00
თენგიზ ბურჯანაძის სახელობის სტადიონი
Locomotive vs. Shukura Kobuleti
Aug 07
15:00
Samtredia vs. Locomotive
Aug 14
15:00
Dinamo Batumi vs. Locomotive
Aug 21
15:00
Locomotive vs. სამგურალი
Aug 28
15:00
Torpedo vs. Locomotive
Sep 11
15:00
რამაზ შენგელიას სახელობის სტადიონი
Locomotive vs. Dinamo Tbilisi
Sep 18
15:00
Locomotive vs. Saburtalo
Sep 25
15:00
Shukura Kobuleti vs. Locomotive
Oct 23
15:00
Locomotive vs. Samtredia
Oct 30
15:00
Locomotive vs. Dinamo Batumi
Nov 06
15:00
სამგურალი vs. Locomotive
Nov 20
15:00
Dinamo Tbilisi vs. Locomotive
Dec 04
15:00
ბორის პაიჭაძის სახელობის დინამო არენა
  • goal ულად ომარ იმრანი 10 '
  • goal გიორგი იაკობიძე 66 '
  • goal ულად ომარ იმრანი 72 '
Locomotive vs. Samtredia
Sun 16th May 18:00
3-1
(1-0)
Shukura Kobuleti vs. Locomotive
Wed 12th May 16:00
0-1
(0-0)
  • goal ულად-ომარ იმრანი 90+2 '
  • goal ნიკა სანდოხაძე 64 '
Locomotive vs. Dila
Fri 7th May 16:00
1-2
(0-1)
Telavi vs. Locomotive
Wed 28th Apr 16:30
2-2
(2-1)
  • goal ულად-ომარ იმრანი 6 '
  • goal ნიკა სანდოხაძე 72 '
Locomotive vs. Saburtalo
Sat 24th Apr 18:00
0-1
(0-1)
  • goal გურამ კაშია 85 '
Locomotive vs. Dinamo Tbilisi
Fri 16th Apr 16:00
1-3
(0-0)
Torpedo vs. Locomotive
Sun 11th Apr 18:00
1-3
(0-1)
  • goal თორნიკე კირკიტაძე 45+1 '
  • goal თემურ შონია 71 '
  • goal ბექა დარცმელია 72 '
  • goal გურამ კაშია 20 '
  • goal თორნიკე კირკიტაძე 45+2 '
Locomotive vs. სამგურალი
Wed 7th Apr 14:00
2-3
(2-3)
Dinamo Batumi vs. Locomotive
Sat 3rd Apr 14:00
1-1
(1-1)
  • goal გურამ კაშია 41 '
Samtredia vs. Locomotive
Sun 21st Mar 16:00
3-4
(0-3)
  • goal კაბა სამბუ 20 '
  • goal დავით სამურკასოვი 32 '
  • goal თორნიკე კირკიტაძე 34 '
  • goal ირაკლი სიხარულიძე 83 '
  • goal იმრან-ულად ომარი 59 '
  • goal ბექა დარცმელია 64 '
Locomotive vs. Shukura Kobuleti
Sun 14th Mar 16:00
2-1
(0-0)
Dila vs. Locomotive
Wed 10th Mar 19:00
0-0
(0-0)
  • goal ირაკლი სიხარულიძე 19 '
  • goal ნიკა სანდოხაძე 35 '
  • goal მამია გავაშელიშვილი 74 '
Locomotive vs. Telavi
Sat 6th Mar 16:00
3-2
(2-0)
Saburtalo vs. Locomotive
Mon 1st Mar 19:00
2-0
(1-0)

League table

Pos Club P W D L G PTS
1 Dinamo Batumi 14 9 4 1 27:8 31
2 Dinamo Tbilisi 14 10 1 3 24:10 31
3 Dila 14 6 4 4 16:12 22
4 Locomotive 14 6 3 5 23:22 21
5 Saburtalo 14 5 6 3 17:18 21
6 სამგურალი 14 5 4 5 13:15 19
7 Shukura Kobuleti 14 3 5 6 13:21 14
8 Torpedo 14 2 7 5 12:14 13
9 Samtredia 14 2 3 9 13:24 9
10 Telavi 14 1 5 8 10:24 8